Vlněná deka Ševa – červená

Cena: 4,470.00 Kč Původní cena:

Skladem 1 ks

Při nákupu nad 4,500.00 Kč doprava zdarma.

Vlněná deka s ručně stáčenými třásněmi. Vznikla podle autorského návrhu Kateřiny Soukupové v limitované sérii dvou kusů, takže kromě vás se z ní bude radovat už jen jeden další šťastlivec. Je utkaná v rodinné tkalcovně Kubák ve Strmilově z vlny z ovcí českého nebo evropského chovu, podle kterých má také své jméno. 

Režná osnova s jednobarevným útkem. V pravidelných pruzích se střídá směr tkalcovské vazby a tím vznikají velké kosočtverce.

Velikost: 140 x 200 cm

Váha: 1,6 kg

Materiál: 100% vlna

Péče: Jak se o vlněnou deku starat? Není to složité. Protože je deka z kvalitního materiálu, stačí ji občas protřepat a vyvětrat, nejlépe za vlhka venku. Na odstranění případných skvrn doporučujeme chemické čištění v ověřené čistírně. Pro ty, kdo by chtěli deku prát v ruce, jsme připravili malý návod na našem blogu. A případné dírky vám rádi opravíme u nás v ateliéru.

Při správné péči vám deka vydrží desítky let. Aby jí nebylo smutno, můžete jí časem pořídit kamarádku, protože dek není nikdy dost a v páru je to mnohem lepší. Její životnost se prodlouží a vy se o tu jednu nebudete muset doma pořád přetahovat.

Personalizace a další vychytávky: Chcete mít doma naprosto unikátní kousek? Na deku vám rádi našijeme originální štítek se jménem nebo dalším vzkazem. K dece si můžete pořídit kožený popruh, který usnadní její skladování a přenášení.

Dále u nás najdete

Štítek s vaším vzkazem Štítek s vaším vzkazem

Štítek s vaším vzkazem

Výšivka, která udělá z každého kousku originál srdcového významu.

Cena: 590.00 Kč

Na objednání