Vlněná deka Šuma

Cena: 4,180.00 Kč Původní cena:
Produkt není aktuálně možné objednat.

Vlněná deka s ručně stáčenými třásněmi. Vznikla podle autorského návrhu Kateřiny Soukupové v limitované sérii čtyř kusů, takže kromě vás se z ní budou radovat už jen tři další šťastlivci. Je utkaná v rodinné tkalcovně Kubák ve Strmilově z vlny z ovcí českého nebo evropského chovu, podle kterých má také své jméno. 

Řežná osnova s modrozeleno-režnou kombinací v útku. V pravidelných pruzích se střídají dvě tkalcovské vazby a tím vzniká větší plastičnost pruhů.

Velikost: 140 x 200 cm

Váha: 1,6 kg

Materiál: 100% vlna

Péče: Jak se o vlněnou deku starat? Není to složité. Protože je deka z kvalitního materiálu, stačí ji občas protřepat a vyvětrat, nejlépe za vlhka venku. Na odstranění případných skvrn doporučujeme chemické čištění v ověřené čistírně. Pro ty, kdo by chtěli deku prát v ruce, jsme připravili malý návod na našem blogu. A případné dírky vám rádi opravíme u nás v ateliéru.

Při správné péči vám deka vydrží desítky let. Aby jí nebylo smutno, můžete jí časem pořídit kamarádku, protože dek není nikdy dost a v páru je to mnohem lepší. Její životnost se prodlouží a vy se o tu jednu nebudete muset doma pořád přetahovat.

Vlna je přírodní materiál, některá vlákna tak mohou mít odstávající šupinky viditelné pouze pod mikroskopem, které mohou osoby s citlivější kůží dráždit. Pokud se tak stane, přistupujte k dekám jako k přikrývce a vyhýbejte se jejich kontaktu s holou kůží.

Personalizace a další vychytávky: Chcete mít doma naprosto unikátní kousek? Na deku vám rádi našijeme originální štítek se jménem nebo dalším vzkazem. K dece si můžete pořídit kožený popruh, který usnadní její skladování a přenášení.

Dále u nás najdete

Štítek s vaším vzkazem Štítek s vaším vzkazem

Štítek s vaším vzkazem

Výšivka, která udělá z každého kousku originál srdcového významu.

Cena: 590.00 Kč

Na objednání